• SPRAWDZIAN KOMPETENCJI

•  18 i 19 maja uczniowie klasy trzeciej pisali sprawdzian kompetencji obejmujący zagadnienia z edukacji polonistycznej oraz matematycznej. Uczniowie byli bardzo przejęci swoim pierwszym egzaminem. Rangę tego wydarzenia podkreślili odpowiednim ubiorem. Po powitaniu uczniów przez panią dyrektor Teresę Drewka, która życzyła im powodzenia przystąpiono do zmagań z zadaniami.

• LAURA WŚRÓD LAUREATÓW

• Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu!

W piątek 19 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu odbyła się gala finałowa ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bory Tucholskie w oczach dziecka”. Na XXXI edycję konkursu wpłynęło 490 prac z 27 placówek, w tym kilka prac z naszej Szkoły. Z ogromną radością informujemy, że do grona laureatów dołączyła Laura Gregorek, która została wyróżniona nagrodą dyrektora GOK.

Laurze oraz p. Beacie Cerajewskiej – nauczycielce plastyki, serdecznie gratulujemy!

• WIZYTA W BIBLIOTECE

• Dzisiaj (09.05.2023) nasi najmłodsi wychowankowie wybrali się na zajęcia biblioteczne. Panie Ania oraz Iwonka przygotowały dla dzieci ciekawe zadania i zabawy. Dzieci były bardzo zadowolone z udziału w zajęciach. Na zakończenie otrzymały od Pań z Biblioteki upominki.

Bardzo dziękujemy Paniom za przekazaną nam wiedzę i mile spędzony czas.

Przedszkolacy wraz z Paniami